Biblioteka zaprasza do zapoznania się z obszernymi zasobami wiedzy wydawcy McGrawHill w segmencie medycznym, z platformą Access Neurology.

 


Access Neurology oferuje nowe podejście do neurologii, badań i programów nauczania - wszystko w jednym miejscu. Aktualizowany regularnie ten wszechstronny zasób neurologii online obejmuje całe spektrum neurologii od podstaw do specjalistycznych treści - zoptymalizowany do oglądania na dowolnym urządzeniu.

Autorytatywna, zaufana i kompleksowa, kolekcja na platformie to wiodącą w dziedzinie strona internetowa ceniona i prowadzona przez radę doradzczą, którą stanowią wybitni lekarze-wykładowcy Allan H. Ropper, MD, Martin A. Samuels, MD Joshua P. Klein, MD, PhD. i Dr. Tracey Milligan, MD.

AccessNeurology może pomóc uczniom osiągnąć wykształcenie; pomagać rezydentom we wzmacnianiu ich umiejętności dzięki natychmiastowemu dostępowi do filmów proceduralnych, samokontroli i wiodących podręczników do neurologii, które tworzą solidną podstawę do nauki. Umożliwiają praktykującym neurologom wzmocnienie ich wiedzy medycznej do ponownej certyfikacji.

Dlaczego AccessNeurology jest wyjątkowa?

AccessNeurology zapewnia wyjątkowe korzyści, które zapewniają niezbędne wsparcie w edukacji i certyfikacji / ponownej certyfikacji w neurologii - dzięki tym ekskluzywnym funkcjom interaktywnym:

  • błyskawicznie połączenie się z ciągle rosnącą biblioteką zaktualizowanych referencji dotyczących neurologii,
  • rozbudowana multimedialna biblioteka filmów na temat badań neurologicznych i monitorowania EEG.

 

 

Zasoby są dostępne na platformie:

https://neurology.mhmedical.com/

Dostęp testowy jest aktywny do 22.11.2018 r.


Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!!!

 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand