Zapraszamy do korzystania  z zasobów wiedzy w segmencie medycznym wydawcy McGrawHill, na platformie AccessEmergencyMedicine.

 

AccessEmergency Medicine pomaga zaspokoić  zapotrzebowanie na dostęp do wiedzy z zakresu medycyny ratunkowej.   Gromadząc  wszystko w  jednym miejscu i regularnie aktualizując zapewnia stały dostęp do szerokiego spektrum przypadków napotkanych w oddziale ratunkowym. Od nagłych przypadków neurologicznych i pediatrycznych  po zatrucie i traumę. Specjalnie zaprojektowana i zoptymalizowana platforma pozwala na dostęp do zgromadzonych w niej treści na dowolnym urządzeniu.
AccessEmergency Medicine zapewnia wyjątkowe korzyści, które gwarantują niezbędne wsparcie w edukacji i praktyce klinicznej. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać między innymi z:

  • wiodących podręczników medycyny ratunkowej - solidny zbiór najbardziej aktualnych tekstów medycyny ratunkowej i referencji pediatrycznych.
  • filmów instruktażowych - najbardziej kompletny zbiór szczegółowych informacji o medycynie ratunkowej i filmów wideo z procedurami pediatrycznymi,
  • interaktywnej samooceny - ponad 3000 pytań do dyskusji, które mają pomóc rezydentom, pracownikom, lekarzom i pediatrom w przygotowywaniu się do egzaminów.
  • zintegrowanej bazy danych leków – umożliwiającej szybkie sprawdzenie dawkowania czy wskazanie działań niepożądanych,
  • edukacji dla pacjentów – w postaci materiałów informacyjnych zapewniających kompleksowe i wiarygodne informacje dotyczące opieki.

 

 

Zasoby są dostępne na platformie:

https://accessemergencymedicine.mhmedical.com

Dostęp testowy jest aktywny do 22.11.2018 r.


Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!!!

 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand